فروش استپ موتور

استب موتور :

استب موتور یکی از وسیله های صنعتی می باشد که وظیفه اصلی آن این است که یک دور کامل موتور را به تعدادی پله و یا اسب مساوی تقسیم می کند. استب موتور باعث می شود که موقعیت موتور پله ای کنترل شود و برای اینکه از پله ای به پله دیگری برود از سیستم دیگری استفاده نکند، به همین دلیل وجود استب موتور در دستگاه باعث می شود که موتور دقت بالایی در چرخش خود داشته باشد.
همانطوری که می دانیم امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، همواره نیازهای جدید برای انسان و که با دستگاه های صنعتی راحت تر کار کند ایجاد می شود. استب موتور هم یکی از آن وسیله هایی می باشد که کار کردن ب دستگاه های صنعتی را بسیار آسان تر ساخته و همچنین موجب عمر طولانی موتور می شود و عملکر آن را بسیار بالاتر می برد.

مزایای استفاده از استب موتور :

همانطوری که بین کردیم استب موتور یکی از قطعه هایی می باشد که اگر در دستگاه های صنعتی قرار بگیرد کارکرد موتور و عمر آن را افزایش می دهد. یک استب موتور وسیله الکتریکی می باشد که چرخش آن زاویه ای و یا پله ای است و اگر آن را به ضربان های خاصی متصل کنید کارکرد آن در فرکانس های خاصی می باشد که عملکرد دستگاه را بسیار بالاتر می برد. هر ضربان که به موتور فرستاده می شود چرخ موتور را تا حد معینی به چرخش در می آورد که زاویه آن موجب حرکت پله ای موتور می گردد.
حرکت پله ای یعنی اینکه موتور بعد از مدتی که کار می کند به وسیله قطعه استب موتور از حرکت باز می ایستد و بعد از مدتی عملکرد خود را شروع می کند. جنس این قطعه را از از آهنربای دائمی ساخته اند تا به راحتی بتواند موتور را به چرخش درآورد. دندانه هایی که در این قطعه وجود دارد 6 عدد می باشد که فاصله های آن بسیار مساوی می باشد.

نتیجه گیری استب موتور :

کارآیی و عملکرد استب موتور نسبت به دیگر الکترو موتورها بسیار بیشتر می باشد و از قدرت و توان بسیار بالایی برخوردار است. به حدی قدرت این قطعه بالا می باشد که به راحتی می تواند مکانیزم های و حالت های چرخشی دیگر را از آنها بگیرد و خود آنها را انجام دهد. یکی از بهترین ویژگی های استب موتور این است که کار کردن با آن بسیار آسان تر از سایر قطعه ها می باشد به طوری که اگر شما بخواهید آن را کنترل کنید نیازی به دستگاه های دیگری که اضافی می باشند مانند ترمزهای مکانیکی و الکتریکی نیاز ندارید.
از آنجایی که این دستگاه کنترل کننده چرخش خود می باشد شما به هیچ نوع دستگاه های ترمز کننده ندارید. بس شما با وجود امکاناتی که این دستگاه دارد می توانید آن را تهیه نموده و بر روی دستگاه های خود نصب کنید. نصب آن بسیار آسان می باشد و شما بعد از اینکه این دستگاه را نصب کنید با عملکرد بسیار عالی موتور مواجه خواهید شد.

X