صفحه اصلی
is2

درباره تکنو صنعت 

+ادامه مطلب

is1

محصولات

+ادامه مطلب
is3

تماس با ما 

+ادامه مطلب

کنترلر

کنترل ولو در یک پروسه صنعتی یکی از مهمترین اجزاء به شما میرود و انتخاب صحیح و توجه به کیفیت کنترل ولو نقش به سزائی در کارائی سیستم طراحی شده و همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری بعدی خواهد داشت .
از سازندگان مطرح کنترل ولو یا شیر خودکار و لوازم جانبی این شیرها که در صنایع مختلف خصوصاً صنایع نفتی کاربرد فراوان دارد میتوان به شرکتهای زیر اشاره کرد :
نمود :
فیشر
سامسون
اسپیراکس سارکو

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Address:Amirkabir St,North Nazemolatebaye Alley,Tehran Imam Hossein Passage NO:1.4

Phone:00982133993314

Mobil:00989128346314

درباره ما

در این سایت سعی شده با پیشرفت روز افزون دستگاه های CNC و بر اساس نیازهای س ان سی کاران در کشور اطلاعات مورد نیاز شناسایی و کار با دستگاه های CNC و اجزای تشکیل دهنده آن در خدمت همکاران عزیز قرار دهیم .
این مجموعه راهنمایی است برای تمام کسانی که روی دستگاه ها ی CNC کار می کنند و همچنین می توانند مرجعی کامل برای مراکز و آموزشگاههای فنی سراسر کشور باشد .
+ادامه مطلب

  

logooطراحی لوگو, طراحی آرم تجاری, پله برقی, لوله سیمانی, طراحی ست اداری, فیلمبرداری صنعتی, تسمه بسته بندی, سود پرک, پوشش ضد حریق, طراحی سایت, سختی گیر مغناطیسی, طراحی کاتالوگ حرفه ای, خدمات برش لیزر, بستنی, ایزوگام دولایه, ایزوگام پلیمری, ایزوگام bpp, ایزوگام bof, قیمت طراحی کاتالوگ, کمپرسور اسکرو, کمپرسور اسکرو,