فروش

فروش سرو موتور

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

m0024

فروش سرو موتور :

همانطوری که بین کردیم استب موتور یکی از قطعه هایی می باشد که اگر در دستگاه های صنعتی قرار بگیرد کارکرد موتور و عمر آن را افزایش می دهد. یک استب موتور وسیله الکتریکی می باشد که چرخش آن زاویه ای و یا پله ای است و اگر آن را به ضربان های خاصی متصل کنید کارکرد آن در فرکانس های خاصی می باشد که عملکرد دستگاه را بسیار بالاتر می برد. هر ضربان که به موتور فرستاده می شود چرخ موتور را تا حد معینی به چرخش در می آورد که زاویه آن موجب حرکت پله ای موتور می گردد.
حرکت پله ای یعنی اینکه موتور بعد از مدتی که کار می کند به وسیله قطعه استب موتور از حرکت باز می ایستد و بعد از مدتی عملکرد خود را شروع می کند. جنس این قطعه را از از آهنربای دائمی ساخته اند تا به راحتی بتواند موتور را به چرخش درآورد. دندانه هایی که در این قطعه وجود دارد 6 عدد می باشد که فاصله های آن بسیار مساوی می باشد.

در این سایت سعی شده با پیشرفت روز افزون دستگاه های CNC  و بر اساس نیازهای س ان سی کاران در کشور اطلاعات مورد نیاز شناسایی و کار با دستگاه های CNC و اجزای تشکیل دهنده آن در خدمت همکاران عزیز قرار دهیم .

 

تکنـــو صنعت

در این سایت سعی شده با پیشرفت روز افزون دستگاه های CNC و بر اساس نیازهای س ان سی کاران در کشور اطلاعات مورد نیاز شناسایی و کار با دستگاه های CNC و اجزای تشکیل دهنده آن در خدمت همکاران عزیز قرار دهیم  ...

ارتباط با ما

آدرس : تهران،خیابان امیرکبیر،کوچه ناظم الاطبآء شمالی پاساژ امام حسین همکف پلاک۱/۴

تلفن :   36349467-021     33993314-021
موبایل : سیروس وکیل زاده     09128346314 

 telegram   instagram   w

 

LOGO00