فروش

فروش گیربکس های خورشیدی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

m006

 گیربکس های خورشیدی :

گیربکس های خورشیدی در ساده ترین نوعی که دارند شامل یک دنده خورشیدی، دنده دوری، دو یا چند دنده سیاره ای و یا کمربندی هستند. این دنده ها از آنجایی که مدام فعالیت دارند در حال درگیری دائمی هستند، دنده های سیاره ای به وسیله یک پوسته به یکدیگر متصل شده اند و در حول محوری که دارند در این پوسته به صورت آزادانه می چرخند.
عملکرد گیربکس های خورشیدی به این صورت می باشد که زمانی که دنده دوری را به شفت ورودی وصل می کنند قدرت زیادی را به موتور انتقال می دهند. پس بنابراین وظیفه اصلی گیربکس های خورشیدی این است که قدرت موتور را بیشتر می کند.گیربکس های خورشیدی، می توانند به خوبی گشتاور دستگاه را افزایش دهند و در نتیجه عملکرد فعالیت آن انرژی کمتری تلف می شود. عوامل تاثیر گذار در انتخاب گیربکس های خورشیدی :

همانطوری که بیان کردیم گیربکس های خورشیدی بسیار در روند فعالی و قدرت موتور تاثیر دارند ولی از آنجایی که این دستگاه بسیار مهم می باشد در عوامل دیگری هم تاثیر گذار می باشد که در ادامه برخی از آنها را بیان می کنیم.

1. دمای محیط را کنترل می کند و از گرمای بیش از حد موتور جلوگیری می کند.
2. محورهای دستگاه را به صورت منظم به فعالیت وا می دارد، هر محوری که در چرخش می باشد به وسیله گیربکس های خورشیدی به بهترین نحو ممکن فعالیت می کند.
3. از جمله شرایطی را که می تواند بهبود بخشد رفع گرد و خاک، رطوبتی بودن و یخ زدگی می باشد.
4. گیربکس های خورشیدی برای هر نوع ماشینی که به کار روند قدرت موتور آن را افزایش می دهند.

مزایای استفاده از گیربکس های خورشیدی :

از جمله مهمترین مزایایی که می توان برای گیربکس های خورشیدی نام برد این است که تحمل گشتاور دستگاه را بسیار بالا می برد و از آنجایی که نیرو را انتقال می دهد مکانیزم های دستگاه را بهبود بخشد. همچنین محدوده دور خروجی دستگاه را بسیار نرمال می کند، به همین دلیل است که گیربکس های خورشیدی از جمله بهترین گیربکس ها به شمار می روند که بیشتر صنایع صنعتی از این دستگاه استفاده می کنند.
دوام و استحکامی که این دستگاه دارد نسبت به دیگر گیربکس ها بسیار بالاتر می باشد و شاید دلیل اصلی آن این است که باری که بین طبقات به وجود می آید را به خوبی می تواند تقسیم و کنترل کند. از آنجایی که گیربکس های خورشیدی به ورودی فلنج دار مجهز هستند آن را به راحتی می توانید با انواع گیربکس های صنعتی و اکترو موتور ها کوپل کنید. یکی دیگر از مهمترین مزایای این گیربکس این است که قدرت آن تا حدی بالا می باشد که می تواند دور ورودی را تا 3 هزار دور تحمل کند.
سرویس و سیستم به کار برده شده در این گیربکس بسیار ساده می باشد و به همین دلیل می توان به راحتی آن قطعات را تامین و بازسازی نمود، از طرفی گیربکس های خورشیدی ارتعاش بسیار کمتری دارند و به همین دلیل بکی از بهترین گیربکس ها صنعتی در بازار محسوب می شوند.

 

تکنـــو صنعت

در این سایت سعی شده با پیشرفت روز افزون دستگاه های CNC و بر اساس نیازهای س ان سی کاران در کشور اطلاعات مورد نیاز شناسایی و کار با دستگاه های CNC و اجزای تشکیل دهنده آن در خدمت همکاران عزیز قرار دهیم  ...

ارتباط با ما

آدرس : تهران،خیابان امیرکبیر،کوچه ناظم الاطبآء شمالی پاساژ امام حسین همکف پلاک۱/۴

تلفن :   36349467-021     33993314-021
موبایل : سیروس وکیل زاده     09128346314 

 telegram   instagram   w

 

LOGO00