فروش

فروش گیربکس های خورشیدی LIMING تایوان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

m007

 فروش گیربکس های خورشیدی LIMING تایوان :

گیربکس های خورشیدی در ساده ترین نوعی که دارند شامل یک دنده خورشیدی، دنده دوری، دو یا چند دنده سیاره ای و یا کمربندی هستند. این دنده ها از آنجایی که مدام فعالیت دارند در حال درگیری دائمی هستند، دنده های سیاره ای به وسیله یک پوسته به یکدیگر متصل شده اند و در حول محوری که دارند در این پوسته به صورت آزادانه می چرخند.

 از جمله مهمترین مزایایی که می توان برای گیربکس های خورشیدی نام برد این است که تحمل گشتاور دستگاه را بسیار بالا می برد و از آنجایی که نیرو را انتقال می دهد مکانیزم های دستگاه را بهبود بخشد. همچنین محدوده دور خروجی دستگاه را بسیار نرمال می کند، به همین دلیل است که گیربکس های خورشیدی از جمله بهترین گیربکس ها به شمار می روند که بیشتر صنایع صنعتی از این دستگاه استفاده می کنند.

دوام و استحکامی که این دستگاه دارد نسبت به دیگر گیربکس ها بسیار بالاتر می باشد و شاید دلیل اصلی آن این است که باری که بین طبقات به وجود می آید را به خوبی می تواند تقسیم و کنترل کند. از آنجایی که گیربکس های خورشیدی به ورودی فلنج دار مجهز هستند آن را به راحتی می توانید با انواع گیربکس های صنعتی و اکترو موتور ها کوپل کنید. یکی دیگر از مهمترین مزایای این گیربکس این است که قدرت آن تا حدی بالا می باشد که می تواند دور ورودی را تا 3 هزار دور تحمل کند.

سرویس و سیستم به کار برده شده در این گیربکس بسیار ساده می باشد و به همین دلیل می توان به راحتی آن قطعات را تامین و بازسازی نمود، از طرفی گیربکس های خورشیدی ارتعاش بسیار کمتری دارند و به همین دلیل بکی از بهترین گیربکس ها صنعتی در بازار محسوب می شوند.

عملکرد گیربکس های خورشیدی به این صورت می باشد که زمانی که دنده دوری را به شفت ورودی وصل می کنند قدرت زیادی را به موتور انتقال می دهند. پس بنابراین وظیفه اصلی گیربکس های خورشیدی این است که قدرت موتور را بیشتر می کند.گیربکس های خورشیدی، می توانند به خوبی گشتاور دستگاه را افزایش دهند و در نتیجه عملکرد فعالیت آن انرژی کمتری تلف می شود.

 

تکنـــو صنعت

در این سایت سعی شده با پیشرفت روز افزون دستگاه های CNC و بر اساس نیازهای س ان سی کاران در کشور اطلاعات مورد نیاز شناسایی و کار با دستگاه های CNC و اجزای تشکیل دهنده آن در خدمت همکاران عزیز قرار دهیم  ...

ارتباط با ما

آدرس : تهران،خیابان امیرکبیر،کوچه ناظم الاطبآء شمالی پاساژ امام حسین همکف پلاک۱/۴

تلفن :   36349467-021     33993314-021
موبایل : سیروس وکیل زاده     09128346314 

 telegram   instagram   w

 

LOGO00