فروش

فروش ریل واگن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

m008

 فروش ریل واگن :

امروزه شرکت های بسیاری اقدام به تولید و فروش ریل واگن برای استفاده در کاربردهای مختلف کرده اند. ولی شما باید بدانید که مناسب ترین ریل واگن برای استفاده در فعالیت خودتان کدام می باشد و بعد به سراغ کسانی که به فروش ریل واگن میپردازند بروید و بهترین نوع آن را تهیه کنید. شما باید قبل از فروش ریل واگن با برخی از ویژگی ها و کاربردهای آن آشنا شوید و در ادامه برخی از ویژگی های ریل واگن را بیان می کنیم. ویژگی های فروش ریل واگن :

همانطوری که می دانید بیشتر کسانی که به فروش ریل واگن می پردازند، اولین ویژگی که برای شما بیان می دارند این است که ریل واگن مقدار اصطکاک بسیار کمی دارد، چرا که اگر اصطکاک آن کمتر باشد قدرت عملکرد آن بسیار بالاتر می رود و در فروش ریل واگن این ویژگی بسیار حائز اهمیت می باشد که مشتریان به آن اعتماد کنند. در نتیجه شما باید بدانید یکی از مهمترین ویژگی های ریل واگن اصطکاک کم آن می باشد. در ادامه برخی دیگر از ویژگی های آن را بیان می کنیم.

1. استحکام بالا :

هر اندازه که استحکام و جنس آن بیشتر باشد، توانایی محیطی را که به آن وارد می شود را بیشتر تحمل می کند و استفاده از آن پرکاربردتر می شود، در نتیجه فروش ریل واگن بسیار افزایش پیدا می کند. ریل واگن هایی مناسب هستند که قابلیت پیش بارگذاری داشته باشند، یعنی اگر بار اضافی بر آنها وارد شد آنها تحمل کنند.

2. امکان استفاده در سرعت های بالا :

یکی دیگر از گزینه هایی که فروش ریل واگن را افزایش می دهد این است که هر چه قدر امکان استفاده کردن از آن در سرعت های بالا فراهم باشد آن ریل واگن بسیار مناسب تر می باشد چرا که گاهی اوقات امکان دارد سرعت واگن بسیار زیاد باشد و ریل واگن باید توانایی تحمل آن بار را داشته باشد.

3. قابلیت نصب، تعمیر و نگهداری آسان :

اگر هزینه های زمانی و مالی هریک از مراحلی که ریل واگن را نصب، تعمیر و تعویض می کند کمتر باشد، شما ریل واگن مناسبی را تهیه کرده اید. پس زمان فروش ریل واگن دقت داشته باشید که با هزینه های زیادی مواجه نشوید. فرآیند انتخاب و فروش ریل واگن :

1. یکی از نکاتی که در انتخاب ریل واگن بسیار مهم می باشد این است که تمامی پارامترهای کاری سیستم را مانند اندازه و ابعاد، سرعت و فرکانس کاری، دقت عملکرد، فضای در دسترس برای نصب، محل و جهت نصب را داشته باشد.
2. شرایط عملکرد آن باید فراهم باشد.
3. هر نیرویی که می خواهد بر ریل واگن وارد شود باید محاسبه گردد.
4. صفحه سنجی که بر روی دستگاه قرار دارد باید کل نیروی وارده و تحمل ریل واگن را بررسی کند.
5. باید نیروهایی که وارد ریل واگن می شوند به نیروی میانگین واحدی تبدیل شوند.
6. تعیین نمودن چگونگی روغن کاری و محافظت از ریل واگن
7. تعیین نمودن سختی ریل واگن

با دقت در این فرآیندها شما می توانید به راحتی فروش ریل واگن خود را انجام دهید.

 

تکنـــو صنعت

در این سایت سعی شده با پیشرفت روز افزون دستگاه های CNC و بر اساس نیازهای س ان سی کاران در کشور اطلاعات مورد نیاز شناسایی و کار با دستگاه های CNC و اجزای تشکیل دهنده آن در خدمت همکاران عزیز قرار دهیم  ...

ارتباط با ما

آدرس : تهران،خیابان امیرکبیر،کوچه ناظم الاطبآء شمالی پاساژ امام حسین همکف پلاک۱/۴

تلفن :   36349467-021     33993314-021
موبایل : سیروس وکیل زاده     09128346314 

 telegram   instagram   w

 

LOGO00