فروش

فروش بال اسکرو

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

m009

 فروش بال اسکرو :

زمانی که فروش بال اسکرو هنوز به راه نیفتاده بود، برای اینکه میزهای را به جلو عقب ببرند از سیستم پیچ و مهره های معمولی استفاده می کردند. اما بعد از اینکه فروش بال اسکرو راه اندازی شد از این وسیله برای جلو عقب بردن میزهای استفاده می کنند. کسانی که به فروش بال اسکرو می پردازند باید بدانند که شکل این وسیله مانند پیچ و مهره می باشد و دارای دنده های مثلثی و تیز است.

از آنجایی که پیش از فروش بال اسکرو بیشتر میزها در حال لغزش بودند بیشتر افرادی که در تولید پیچ و مهره تخصص داشتند اقدام به اختراع وسیله ای نمودند تا این مشکل را از بین ببرند. امروزه بیشتر میزهایی که مورد استفاده افراد است به وسیله این پیچ و مهره های به یکدیگر متصل شده اند. برای اینکه از بال اسکرو محافظ کنید باید آن را در برابر ذرات خارجی ایمن نگه دارید و به صورت دائم بررسی ها و مراقبت های دوره ای آن را انجام دهید.

 شما هنگام فروش بال اسکرو باید به چند نکته اساسی آن توجه داشته باشید که بتوانید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کنید. در ادامه برخی از نکات فروش بال اسکرو را بیان می کنیم.

1. باید دقت داشته باشید که میزان بار مکانیکی که به وسیله بال اسکرو می خواهد منتقل شود با آن هماهنگ باشد. یعنی بار مکانیکی که باید بر بال اسکرو وارد شود بیشتر از حد مشخص آن نباشد، چرا که اگر بیشتر باشد به بال اسکرو ضربه وارد می کند. پس دقت داشته باشید که هنگام خرید بال اسکرو نوعی را انتخاب کنید به خوبی بتواند بار مکانیکی را منتقل کند.

2. هنگامی که بال اسکرو می خواهد حرکت کند باید میزان دقت آن بسیار بالا باشد، در نتیجه یکی از مهمترین ویژگی های انتخاب بال اسکرو میزان دقت آن در حرکت می باشد.

3. همانطور که بین کردیک قدرت و توان بل اسکرو بسیار عالی و مناسب می باشد، ولی شما باید دقت داشته باشید که برای نصب بال اسکرو شرایط محیطی نصب را حتما باید مد نظر داشته باشید، چرا که برخی از مکان ها برای نصب بال اسکرو مناسب نمی باشند. پس اگر می خواهید دستگاه شما به خوبی توسط بال اسکرو نگه داری شود باید شرایط محیطی مناسبی را برای آن فراهم کنید

بر اثر حرکت های لغزشی که بین دو سطح مهره و پیچ رخ می دهد، خوردگی و سایش هایی ایجاد می شود که این خوردگی ها باعث لق شدن حرکت می شود. فروش بال اسکرو این مشکل را حل کرده است و شما نصب نمودن بال اسکرو به جای پیچ و مهره میز و هر وسیله ای را که می خواهی را می توانید محکم کنید. تنظیمات بل اسکرو به این نحو است که به جای یک مهره از دو مهره در آن استفاده شده است و بین این دو مهره فنری را قرار داده اند که اتصال آن را قوی تر کند

 

تکنـــو صنعت

در این سایت سعی شده با پیشرفت روز افزون دستگاه های CNC و بر اساس نیازهای س ان سی کاران در کشور اطلاعات مورد نیاز شناسایی و کار با دستگاه های CNC و اجزای تشکیل دهنده آن در خدمت همکاران عزیز قرار دهیم  ...

ارتباط با ما

آدرس : تهران،خیابان امیرکبیر،کوچه ناظم الاطبآء شمالی پاساژ امام حسین همکف پلاک۱/۴

تلفن :   36349467-021     33993314-021
موبایل : سیروس وکیل زاده     09128346314 

 telegram   instagram   w

 

LOGO00