فروش

فروش اسپیندل موتور HSD

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

m011

 اسپیندل موتور :

اسپیندل موتور یکی از اصلی ترین دستگاه هایی می باشد که در سی ان سی به کار می رود. وظیفه اصلی اسپیندل موتور براده برداری می باشد. بیشترین استفاده ای که از اسپیندل موتور می شود در صنایع مختلفی می باشد که یکی از آنها صنایع چوبی می باشد. تفاوت اصلی که اسپیندل موتور با دیگر موتورها دارد این است که، دوام و عمر آن بسیار بالاتر می باشد. همچنین کیفیت آن هم یکی از دلایلی است که بیشتر کاربرد را در صنایع دارد.

فرکانس برق یکی از مهمترین عوامل سرعت در اسپیندل موتور می باشد، اگر فرکانس برق به خوبی در موتور وجود داشته باشد دور موتور به خوبی به چرخش در می آید، ولی اگر در اسپیندل موتور برق سه فاز شهری را وصل کنید مانند یک موتور عادی شروع به کار می کند که کار کردن آن برای دستگاه های صنعتی اصلا مناسب نمی باشد. برق سه فاز شهری موجب می شود که موتور جریان برق را از بین ببرد و بعد از آن می سوزد.

شما اگر می خواهید فرکانس موتور را افزایش دهید باید آن را به بک اینورتر متصل کنید که اینورتر بر اساس قدرتی که موتور دارد جریان برق را در آن به وجود می آورد، همچنین دور موتور دستگاه را بسیار افزایش می دهد.

 

تکنـــو صنعت

در این سایت سعی شده با پیشرفت روز افزون دستگاه های CNC و بر اساس نیازهای س ان سی کاران در کشور اطلاعات مورد نیاز شناسایی و کار با دستگاه های CNC و اجزای تشکیل دهنده آن در خدمت همکاران عزیز قرار دهیم  ...

ارتباط با ما

آدرس : تهران،خیابان امیرکبیر،کوچه ناظم الاطبآء شمالی پاساژ امام حسین همکف پلاک۱/۴

تلفن :   36349467-021     33993314-021
موبایل : سیروس وکیل زاده     09128346314 

 telegram   instagram   w

 

LOGO00