فروش

فروش اسپیندل موتور AREL

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

m0012

فروش اسپیندل موتور AREL :

 همانطوری که بیان کردیم اسپیندل موتور یکی از دستگاه هایی می باشد وجود آن برای اینکه عملکرد دستگاه ها را بالا ببرد نیاز است، این دستگاه دارای ویژگی هایی می باشد که در ادامه برخی از آنها را بیان می کنیم.

1. یکی از مهمترین ویژگی های این دستگاه این است که، شفت روتور آن سنکرون می باشد. این ویژگی باعث می شود که لرش دستگاه گرفته شود و دستگاه با قدرت بالاتری کار می کند.

2. قدرتی که در این دستگاه وجود دارد از 25 کیلووات شروع می شود و تا 15 کیلووات می رسد، البته شما می توانید بستگی به کاری که از آن می خواهید بکشید قدرت آن را بالاتر ببرید.

3. سرعتی که در در این دستگاه وجود دارد بستگی به شرایط کاری دارد که با آن مواجه می شود، اگر دستگاه قدرت بالایی داشته باشد سرعت دستگاه به صورت خودکار افزایش پیدا می کند و اگر دستگاه قدرت بالایی نداشته باشد دستگاه در حالت عادی فعالیت خود را انجام می دهد

فرکانس برق یکی از مهمترین عوامل سرعت در اسپیندل موتور می باشد، اگر فرکانس برق به خوبی در موتور وجود داشته باشد دور موتور به خوبی به چرخش در می آید، ولی اگر در اسپیندل موتور برق سه فاز شهری را وصل کنید مانند یک موتور عادی شروع به کار می کند که کار کردن آن برای دستگاه های صنعتی اصلا مناسب نمی باشد. برق سه فاز شهری موجب می شود که موتور جریان برق را از بین ببرد و بعد از آن می سوزد.

شما اگر می خواهید فرکانس موتور را افزایش دهید باید آن را به بک اینورتر متصل کنید که اینورتر بر اساس قدرتی که موتور دارد جریان برق را در آن به وجود می آورد، همچنین دور موتور دستگاه را بسیار افزایش می دهد.

 

تکنـــو صنعت

در این سایت سعی شده با پیشرفت روز افزون دستگاه های CNC و بر اساس نیازهای س ان سی کاران در کشور اطلاعات مورد نیاز شناسایی و کار با دستگاه های CNC و اجزای تشکیل دهنده آن در خدمت همکاران عزیز قرار دهیم  ...

ارتباط با ما

آدرس : تهران،خیابان امیرکبیر،کوچه ناظم الاطبآء شمالی پاساژ امام حسین همکف پلاک۱/۴

تلفن :   36349467-021     33993314-021
موبایل : سیروس وکیل زاده     09128346314 

 telegram   instagram   w

 

LOGO00