فروش

فروش انرژی چین

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

m0015

فروش انرژی چین :

 انرژی چین یکی از وسیله هایی می باشد که به عنوان کابل محافظتی شناخته می شود، یکی از ویژگی های انرژی چین این است که خاصیت ضد فرسایشی دارد و به همین دلیل توانایی رفت و برگشت برق را به میزان خیلی زیاد در طول محوری که حرکت می کند را دارد، در حالی که بیشتر وسیله هایی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند قدرت بسیار پایین تری دارند. 

اگر کابل سیستم را چندین بار به چپ و راست تکان دهید، بعد از چندین حرکت سیمهای داخلی دستگاه که تحت کشش هستند قطع می شوند. ولی اگر کابل را در حول محور یک دایره چرخشی خم و راست کنید زمان قطع شدن آن به تعویق می افتد. در نتیه وظیفه اصلی انرژی چین همین می باشد که برق را در حول یک محور خم و راست کند. از جمله وظایف دیگر انرژی چین این است که باید از کابل هنگام برخورد با اشیاء محافظت کند و همچنین زمانی که قطعات به سیم ها برخورد می کنند این انرژی چین است که باد نقش حفاظتی خود را نشان دهد. برخی از انرژی چین ها به گونه ای طراحی شده اند که هرگونه خطری کوچکی را که می خواهد برای کابل ها رخ دهد را از بین می برند و قدرت بسیار بالایی دارند. نکاتی در مورد انرژی چین :

در زمانی استفاده از انرژی چین باید چند نکته اساسی را مد نظر داشته باشید.

1. طول انرژی چین بسیار محاسبات ساده ای دارد. نصف طول حرکت آن شامل دور کامل کابل های دیر می باشد، این موضوع نشانگر قدرت و توانایی بالای انرژی چین می باشد.

2. کابل هایی که در کف انرژی چین قرار دارند باید به صورت بسیار منظ در کنار یکدیگر قرار گیرند. بسیاری از کسانی که برای محافظت از کابل ها انرژی چین های کوچکی را خریداری می کنند اجازه ای برای خم شدن را پیدا نمی کنند و به همین دلیل کابل ها روی هم قرار می گیرند که ای بسیار خطرناک است. به طور کلی در هنگام خریداری انرژی چین باید دقت داشته باشید که به اندازه ای باشد که تمامی کابل ها را تحت پوشش قرار دهد.

3. کسی که این وسیله را اختراع کرده، می توانسته یک مدل از آن را برای تمامی کابل ها مد نظر قرار دهد و آن را تولید کند، ولی به آنها تنوع بسیاری داده است. مدل هوابرش و دستگاه چوب آن با یکدیگر متفاوت است و هریک از آنها کاربرد متنوعی دارند. یکی از تفاوت های بار آنها سرعت می باشد، برهی از انرژی چین ها قابلیت حرکت کردن تا 10 متر در ثانیه را دارند، اما برخی از آنها اگر سرعت 5 متر بر ثانیه در عرض دو دقیقه داشته باشند دستگاه آنها متلاشی می شود.

4. بسیاری از افراد از این قطعه برای انتقال لوله گاز، اکسيژن، پنوماتیک بادی و روغنکاری هم استفاده می کنند. بیشتر کابردهای این دستگاه در کاتالوگ آن موجود می باشد و شما می توانید هریک از کاربردهای آن را مطالعه کنید و بعد از آن اقدام به خرید این قطعه نمایید.

 

تکنـــو صنعت

در این سایت سعی شده با پیشرفت روز افزون دستگاه های CNC و بر اساس نیازهای س ان سی کاران در کشور اطلاعات مورد نیاز شناسایی و کار با دستگاه های CNC و اجزای تشکیل دهنده آن در خدمت همکاران عزیز قرار دهیم  ...

ارتباط با ما

آدرس : تهران،خیابان امیرکبیر،کوچه ناظم الاطبآء شمالی پاساژ امام حسین همکف پلاک۱/۴

تلفن :   36349467-021     33993314-021
موبایل : سیروس وکیل زاده     09128346314 

 telegram   instagram   w

 

LOGO00