فروش

فروش انواع کوپلینگ

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

m0019

فروش انواع کوپلینگ :

کوپلینگ یکی از وسیله هایی می باشد که برای محوری کردن موتور و شفت پمپ مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتری استفاده ای که از کوپلینگ می شود برای موتورهای سانتری فیوژ، پمپ کلوز و پمپ های سانتری فیوژ می باشد که آنها را به شفت و موتور متصل می کند. از آنجایی که عملکرد کوپلینگ بسیار مهم است و از جمله قطعات بسیار ضروری به شمار می رود باید دقت داشته باشید که بهترین جنس آن را تهیه کنید تا به موتور شما آسیبی وارد نشود.

کوپلینگ های solid :

این نوع خود به دو دسته تقسیم می شود که یکی از آنها فلنج دار می باشد که آن از دو صفحه تشکیل شده است و یکی از صفحات آن به شفت پمپ و دیگری به موتور از طریق پیچ و مهره متصل می شود. نوع دیگر آن تشکیل شده از دو نیم استوانه است که توسط پیچ و مهره به یکدیگر متصل شده اند. بیشتری استفاده ای که از این نوع می شود در مواقعی است که اجزای دستگاه در راستای دو محور باشند.

کوپلینگ های انعطافی :

این نوع هم به دو دسته تقسیم می شود که یکی از آنها مکانیکی و دیگری متریال می باشد. این نوع به این صورت نصب می گردد که باید بر روی شفت دو توپی و موتور باشد. لبه های آن دنده دار می باشد و برخی از دنده ها آن یک یا دو تکه هستند.

کوپلینگ فنری :

ان نوع از دو طریق تشکیل می شود،از آنجایی که شیارهای آن افقی می باشد یکی از شیارها بر روی شفت الکتروموتور و دیگری بر روی شفت پمپ قرار می گیرد. هر دوی این صفحه ها به وسیله یک فنر به هم متصل می شوند و به وسیله درپوشی این فنر پوشانده می شود. پوشیده شدن فنر موجب می گردد که فنرها از یکدیگر جدا نشوند. شما به وسیله نصب کوپلینگ انعطافی می توانید ناهم محوری که بین پمپ و موتور به وجود می آید را جبران کنید.

نکته بسیار مهمی که باید در انتخاب کوپلینگ رعایت کنید و به آن دقت داشته باشید این است که جنس آن باید بسیار عالی باشد.

 

تکنـــو صنعت

در این سایت سعی شده با پیشرفت روز افزون دستگاه های CNC و بر اساس نیازهای س ان سی کاران در کشور اطلاعات مورد نیاز شناسایی و کار با دستگاه های CNC و اجزای تشکیل دهنده آن در خدمت همکاران عزیز قرار دهیم  ...

ارتباط با ما

آدرس : تهران،خیابان امیرکبیر،کوچه ناظم الاطبآء شمالی پاساژ امام حسین همکف پلاک۱/۴

تلفن :   36349467-021     33993314-021
موبایل : سیروس وکیل زاده     09128346314 

 telegram   instagram   w

 

LOGO00