فروش

فروش دنده شانه ای ساده

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

m0022

فروش دنده شانه ای ساده :

از آنجایی که این دستگاه کنترل کننده چرخش خود می باشد شما به هیچ نوع دستگاه های ترمز کننده ندارید. بس شما با وجود امکاناتی که این دستگاه دارد می توانید آن را تهیه نموده و بر روی دستگاه های خود نصب کنید. نصب آن بسیار آسان می باشد و شما بعد از اینکه این دستگاه را نصب کنید با عملکرد بسیار عالی موتور مواجه خواهید شد

در این سایت سعی شده با پیشرفت روز افزون دستگاه های CNC  و بر اساس نیازهای س ان سی کاران در کشور اطلاعات مورد نیاز شناسایی و کار با دستگاه های CNC و اجزای تشکیل دهنده آن در خدمت همکاران عزیز قرار دهیم .

این مجموعه راهنمایی است برای تمام کسانی که روی دستگاه ها ی CNC  کار می کنند و همچنین می توانند مرجعی کامل برای مراکز و آموزشگاههای فنی سراسر کشور باشد .

امید است بتوانیم در راستای هرچه بهتر کردن و عملی سازی صنعت CNC در کشور گام های بلندتر و استوار تری برداریم . و به این اصل ایمان داریم که ملتی باهوش و سخت کوشیم و می توانیم در پیشرفت هرچه بیشتر کشورمان بکوشیم . 

 

تکنـــو صنعت

در این سایت سعی شده با پیشرفت روز افزون دستگاه های CNC و بر اساس نیازهای س ان سی کاران در کشور اطلاعات مورد نیاز شناسایی و کار با دستگاه های CNC و اجزای تشکیل دهنده آن در خدمت همکاران عزیز قرار دهیم  ...

ارتباط با ما

آدرس : تهران،خیابان امیرکبیر،کوچه ناظم الاطبآء شمالی پاساژ امام حسین همکف پلاک۱/۴

تلفن :   36349467-021     33993314-021
موبایل : سیروس وکیل زاده     09128346314 

 telegram   instagram   w

 

LOGO00